Dovede-li se člověk zasmát sám sobě, nevyjde ze smíchu po celý život.Lucius Annaeus Seneca
Blog o všem co se dá vytvořit rukama

Březen 2012

jarní výměna podruhé)))

24. března 2012 v 18:07 | Věrka |  Háčkování
Jsem ráda, že i já se Vám mohu konečně pochlubit svými výrobky, které jsem háčkovala pro jednu milou a moc šikovnou holčinu))) Zapoměla jsem dílo vyfotit a tak jsem čekala, až ho vyfotí Alenka))
Dle jejího dopisu soudím, že se jí to líbilo. Dovolím si zde z jejího dopisu citovat: " Věruško já radostí ani nedýchala.Tak nádhernou dečku jsem si snad ani nedokázala představit!A pak ještě návlečky na vajíčka,kytičky,ptáček a když jsem četla dopis s vysvětlením k vanilkovým cukrům :-)Dárečky jsou nádherné,háčkuješ dokonale,to já se snad nikdy nenaučím.Nemám na to tu správnou trpělivost.Nechápu,jak to holky můžete dokázat.Fakt mě dostalo,že jsi kvůli mé zmíňce o háčkovaném dárečku nešila,ale háčkovala.Moc si toho vážím :-)!
Věruš co mě ale opravdu dostalo,byl dopis.Tak spontánní,usměvavý,plný kytiček,prostě jarní psaní se vším všudy!!!Moc Ti za něj děkujuuuuu! "


Jsem za to velmi ráda.)))Zahřeje to na srdci i na duši))).

Jarní výměna

19. března 2012 v 18:49 | Věrka |  Aktualitky
Jsem ráda, že i já dnes mohu konečně ukázat skvost, kterým jsem byla obdarována já ve skvělé jarní výměně uspořádané Helenkou. Které tímto ještě jednou moc děkuji za to, že akci uspořádala))).

Dárečky jsem dostala od Leničky včeličky a když jsem balíček rozbalila, tak jsem nevěřila svým očím, taková nádhera. A skvěle se hodí do mé kuchyňky. Děkuji moc za krásné výtvory. Jsi velká šikulka))).

a teď se kochejte se mnou....


ještě jednou děkuji...

Svoje výtvory jsem zapoměla vyfotit, takže musím počkat, až je nová majitelka vyfotí)))

100 000 návštěvníků)))

16. března 2012 v 22:00 | Věrka |  Aktualitky
Dnes padlo 100 000 návštěvníků, děkuji tímto Všem za přízeň)))Díky, že jste vydrželi i přes moje občasné přestávky v psaní))).Krásný sluníčkový víkend Všem))))

Velikonoční....naaa pi pi pi....

12. března 2012 v 21:33 | Věrka |  Keramika
Ne, nebojte nezbláznila jsem se, to Vám chci jen představit svoje pipky keramické)))

Takže dámy seznamte se Květuška a Bětuška)))
už se nemůžu dočkat....

4. března 2012 v 13:21 | Věrka |  Zahradničení
Už se nemůžu dočkat a myslím, že ani spousta z Vás určitě taky ne, až nám jaro zaklepe na dveře a budeme konečně moci vyrazit do zahrad a skalek))). Zatím jsem ve fázi plánování a teď už i setí. Svrbí mě prsty při koukání do zahrady, jenže Vše je ještě moc mokré, ale to už vydržím. Už jsem viděla rozkvetlé sněženky. Včera jsem našla na záhonku vylezlé hyacinty a narcisky, tak to snad nepomrzne.Už se těším, až budu moci naaranžovat tento dřevěný kbelík, který jsem dostala od svého přítele k vánocům. Bylo to pro mě velké překvapení. V létě jsem totiž takovýto dřevěný kbelík viděla v jednom obchodě. Mohla jsem si ho koupit, ale dala jsem radši přednost fůře písku na stavbu terasy))). Vidíte, tak já se obětuji))). Do kbelíčku dám převislou květinu, nejspíš milion bells nebo petúnie něco v podobném duchu. Kbelíček dám na studni, kde plánuji stavbu malé stříšky, obložení dřevem a kamením a kolem květinový záhon.jéé to bude nádhera. Tedy až to bude)))Tak hezkou neděli Všem))).cedulky a pečený čaj

3. března 2012 v 12:38 | Věrka |  Co se jinam nevešlo

Právě jsem si uvědomila, že jsem Vám ani neukázala svůj další výtvor, který jsem zkoušela letos poprvé, a to jest pečený čaj.


Udělala jsem několik malých skleniček, ozdobila kusem látky, ale největší čas jsem zabrala vytvářením cedulek s popisem. Pečený čajík jsem dala své rodině jako malý novoroční dáreček.))) Ještě jsem stihla vyfotit ten poslední))). Snad jim bude všem chutnat.