Dovede-li se člověk zasmát sám sobě, nevyjde ze smíchu po celý život.Lucius Annaeus Seneca
Blog o všem co se dá vytvořit rukama

Letní pauza

23. června 2010 v 16:41 | Věrka |  Aktualitky
Drazí čtenáři a čtenářky, musím se omluvit, že nejsem schopna napsat řádku. Měla jsem toho poslední dobou nějak moc(stále mám), ale nezanevřela jsem na Vás, jen si dávám takovou malou tvůrčí internetovou pauzu. Stále se potýkám s nemocí a do toho mě před očima(vlastně to ani není před očima, jelikož ho nevidím tak často, ale o to je to pro mě bolestnější, když vidím ty fyzické změny po delší době)odchází člověk, kterého mám moc ráda a já mu nemohu nijak pomoci, jen čekáme co bude. Bohužel dnes jsem se dozvěděla, že vyhlídky jsou momentálně špatné, ale zároveň se tam ukázala jakási další možnost léčby, takže celá rodina tiše doufá a modlí se za uzdravení. Takže doufám, že jistě pochopíte, že nemám ani myšlenky psát nějaký článek apod. Nechci na to myslet natož o tom psát nebo mluvit a popravdě je to pro mě dost těžké. Ale dost o smutném tématu.

Musím se pochlubit spoustou nových výrobků a také novým foťákem, takže už se těším na léto jak budu fotit a tvořit aby jste tu na podzim našli spoustu nové inspirace a nápadů. Mějte se Všechny moc krásně, užijte si léto a doufám, že se tu po prázdninách zase opět všechny sejdeme nabité novými poznatky, nápady a inspirací.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Květa Květa | Web | 28. června 2010 v 14:50 | Reagovat

Tak Věruško, hlavně, že jsi o sobě dala vědět a vím, že jsi naživu. Těším se na další tvá krásná překvapení. Měj se dobře a uzdravuj se . Těším se . Květa :-D  :-D  :-D

2 ENILI ENILI | Web | 3. července 2010 v 15:47 | Reagovat

Věruško,doufám, že se všechny trable někam zakutálí a vše se v dobré obrátí.To ti přeje jmenovkyně Miluška.Měj se krásně letně a déj o sobě vědět páááá :-)  :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama