Dovede-li se člověk zasmát sám sobě, nevyjde ze smíchu po celý život.Lucius Annaeus Seneca
Blog o všem co se dá vytvořit rukama

Já nějak nestíhám, čím to asi bude)))

17. července 2007 v 21:32 | Věrka |  Aktualitky
Tak vám poslední dobou nějak nemůžu dohonit čas.

Nevím čím to je?
No teda vlastně možná vím))) Konečně jsme se pořádně seznámily se sousedy odnaproti.
No a řeknu Vám, že není většího daru než mít dobré sousedy, kteří Vám dokonce pomůžou, když je třeba. Například minulý víkend, když jsme musely převozit ze silnice před naším plotem, kde mají dělat chodníky asi milión koleček štěrku. Řeknu vám byla to teda pěkná makačka záda jsem cítila ještě ve středu a to jsem toho zdaleka nedělala tolik co chlapi. Rumcajs si záda dokonce namohl a tak teď tu chodí ohnutej a shrbenej jak stoletej dědeček)))
Zaplať Pán Bůh za ně)))
A tímto jim i děkuji)))
Ale abych se vrátila k tomu, proč já to vlastně mám nedostatek času, tak to je proto, že moje první cesta z práce vede k sousedce, kde probereme nejhlavnější události dne a tak podobně. Občas tam stvrdnu na kafe a probíráme plno různejch věcí od kytek až po mužský, však to znáte. No a už se několikrát stalo, že jsem tam dokonce zůstala do brzkých ranních hodin)))). Je s nima psina a skvěle rozumíme. Dokonce jsme dospěli do fáze, kdy máme s Alčou pomalu společnou kuchyň, jelikož máme rozpůjčované věci například olej, vejce, mouku, cibuli apod.))) No prostě co nemá v kuchyni jedna, tak to má většinou ta druhá)).
Takže prostě poslední dobou trávím více času klábosením než nějakou užitečnouči nutnou povinně nepovinnou domácí povinností a pak to doháním o víkendech.
Ale co bych z toho života měla, kdybych si pořádně s někým nepokrafala)). Je to skvělej relax.
Takže ženský vyprdněte se občas na nějaké ty povinnosti, přemluvte chlapa ať Vám pořídí myčku na nádobí-jen tak mimochodem, to by člověk nevěřil, co ušetří času-a běžte si pokecat s kamarádkou, dá Vám to možná víc než ty tři umyté talíře od večeře.
Práci zdar!Pa Věrka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hablina Hablina | Web | 17. července 2007 v 21:33 | Reagovat

Takovou sousedku bych brala, v naší ulici je to samý svobodný a rozvedený chlap :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama